End. v.d. C.

Lot en Lu in de winter

Hardcover
Auteur

End. v.d. C.

Conditie

Nieuw

Uitvoering

Hardcover

Uitgever

Gebr. Koster

ISBN

9789055518258

Aantal blz.

48

6,90

Categorie├źn: ,

Beschrijving

lot ligt in bed.

ze kijkt uit het raam.

daar valt iets.

het is sneeuw.

dat is fijn.

lot gaat naar school.

juf vertelt.

nog vijf keer naar school.

dan is het kerstfeest.

in de kerk.

AVI M3