Heemskerk D.ds

Zo ik niet had geloofd – Heemskerk ds

Hardcover
Auteur

Heemskerk D.ds

Conditie

Nette staat

Uitvoering

Hardcover

Uitgever

Frits Hardeman

ISBN

9789076430225

Aantal blz.

427

12,50

Uitverkocht

Categorieën: , ,

Beschrijving

Een prekenserie over de Nederlandse Geloofsbelijdenis

De schrijver is Hervormd predikant te Garderen, na de Hervormde Gemeenten van Maartensdijk (U), Ouddorp (ZH) en Nieuwleusen (O) gediend te hebben.
Het oogmerk van deze preken, die in de avonddiensten in de Hervormde Gemeenten van Garderen zijn gehouden, was om op een eenvoudige wijze de gemeente bekend te maken met de inhoud van dit belijdenisgeschrift.
De Nederlandse Geloofsbelijdenis is veel minder bekend dan de Heidelbergse Catechismus, maar zeker niet geringer van inhoud. In een tijd waarin de waarde van de Belijdenisgeschriften ter discussie wordt gesteld, is het van groot belang om de inhoud van de Nederlandse Belijdenis des Geloofs ter harte te nemen. In dit geschrift wordt het Woord Gods als het middel, de Christus als de grond der zaligheid en het geloof als het noodzakelijk instrument tot eeuwig behoud aangewezen.